The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny zwierzętom

Ulokowany w dzielnicy Florencja - Historyczne centrum apartament The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center oferuje zakwaterowanie mniej niż 1 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum dell'Opera del Duomo. Obiekt położony jest zaledwie 600 m od dworca kolejowego Florence Santa Maria Novella i w malej odległości od przystanku autobusowego Indipendenza XXVII Aprile.

W apartamencie The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center leży również aneks kuchenny z zapleczem kuchennym.

Most Trójcy Świętej znajduje się około 20 min spacerem od apartamentu, a Pałac Bargello jedynie 1,1 km od niego. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w 750 metrach Główny targ. Plac Katedralny leży w nie więcej niż 1,2 km stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center
Ruote
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ruote

166 m od nieruchomości
USD 749 USD 674
za noc
Ruote Nest By Mmega
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ruote Nest By Mmega

271 m od nieruchomości
Residenza Il Conte Verde
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Residenza Il Conte Verde

8.9
Świetny 28 opinii
289 m od nieruchomości
USD 309 USD 278
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiIT048017C2L8B648BE
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center.
    • Czy apartament The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center posiada kuchnię?
      W apartamencie The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center goście znajdą aneks kuchenny z lodówką.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    The Orange Loft Florence - 5 Min To City Center

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij